Afrykański imigrant po nieudanej próbie gwałtu na niemieckiej studentce, zrzucił ją z klifu

6172
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

W północno-zachodnich Włoszech policja aresztowała afrykańskiego imigranta oskarżonego o zrzucenie niemieckiej dziewczyny z urwiska po wcześniejszej próbie jej zgwałcenia.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Alena Sudakowa, 21-letnia studentka prawa, została znaleziona na kamienistej plaży pod 70-metrowym klifem. Kobieta przebywała we Włoszech na wakacjach. Po upadku z klifu 21-latka została ciężko ranna. O zrzucenie jej ze skały został oskarżony 32-letni imigrant z Afryki Północnej, który został zatrzymamy pod zarzutem usiłowania zabójstwa i próby gwałtu, jak potwierdziła śledczy Barbara Bresci. Włoskie media podają, że imigrant przebywał na terenie kraju nielegalnie.

Jak donosi niemiecka HNA: „Świadek słyszał krzyki we wczesnych godzinach porannych i był świadkiem walki, w której pobito kobietę. Nie skontaktował się z policją.”

Podejrzany twierdzi, że wraz ze studentką „spędzili wieczór razem” pijąc drinki, po czym kobieta spadła z pobliskiego urwiska. Mężczyzna zapewnia, że próbował ratować 21-latkę, ale pamięta niewiele. Kobieta została wybudzona ze sztucznie wywołanej śpiączki, nie reaguje jednak na bodźce.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny