Ahdel Ali, szef islamskiej siatki pedofilów-gwałcicieli, brutalnie zaatakowany w więzieniu

8521
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Ahdel Ali, szef islamskiej siatki pedofilów-gwałcicieli, został brutalnie zaatakowany w więzieniu. Jak twierdzi straż więzienna, mężczyzna został znaleziony w celi w kałuży krwi z „paskudna raną”. Jak podają służby, gwałciciel cudem przeżył.

Brytyjskie media podają, że prawdopodobnie powodem ataku na mężczyznę były więzienne porachunki, bowiem kilka godzin wcześniej Ali wdał się w bójkę z innym więźniem, który jak twierdzi został wysmarowany przez muzułmanina kałem. Mężczyźni zostali rozdzieleni przez straż więzienna i wysłani do swoich cel.

Jakiś czas później muzułmanin został znaleziony w swojej celi w kałuży krwi z otwartymi ranami na karku i ramionach. Zaatakowano go prowizorycznym nożem zrobionym m.in. z dwóch żyletek. W szpitalu założono mu łącznie 40 szwów.

Warto przypomnieć, że islamski gang gwałcicieli-pedofilów popełniał zbrodnie na nastolatkach. Najmłodsza dziewczynka miała 13 lat. Ahdel Ali, szef gangu przebywa w więzieniu w Wakefield. Mężczyzna został skazany na 18 lat pozbawienia wolności.

Źródło: nczas.com

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny