Biskup Rudolf Voderholzer: „Wielu ludzi dostrzega dziś niebezpieczeństwo nadchodzącej islamizacji Europy Środkowej, spowodowane napływem azylantów i ich płodności”

538
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Biskup Rudolf Voderholzer z Ratyzbony, opowiedział się za słusznością lęków związanych z nieuchronną islamizacją Niemiec. Jak donosi agencja Catholic News, biskup „nie uważa tych lęków za nieuzasadnione, ani tym bardziej za patologiczne fantazje”. 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

W niedzielę, w w Altötting, na kazaniu podczas pielgrzymki Szwabów Naddunajskich Voderholzer powiedział: „Wielu ludzi dostrzega dziś niebezpieczeństwo nadchodzącej islamizacji Europy Środkowej, nie za sprawą zbrojnego podboju i okupacji, ale spowodowanej napływem azylantów i ich płodności”.

W oparciu o analizy eksperta ds. Bliskiego Wschodu, Petera Scholl-Latoura, biskup Rudolf Voderholzer twierdzi, że Zachód nie ma podstaw do obawiania się wroga „z zewnątrz”, lecz  „własnej słabej wiary i własnej niechęci do patrzenia w przyszłość. Świadczy o tym również również „niechęć do posiadania potomstwa, co wielu ludzi z innych kontynentów może uznać za zaproszenie, aby przybyć i wypełnić luki”.

Źródło: magnapolonia.org

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny