Brytyjka więziona przez 12 lat przez muzułmański gang opowiedziała swoją historię. Kobieta była wielokrotnie bita, gwałcona i zmuszona do 8 zabiegów aborcji

2664
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Sprawę Sarah, porwanej i więzionej przez 12 lat przez muzułmański gang brytyjki opisał Daily Mail. Kobieta została uprowadzona sprzed Tesco w jednej z angelskich przecznic. Więziona przez 12 lat, wielokrotnie bita i gwałcona, została 8 razy zmuszona do wykonania zabiegu aborcji. Sarah została zmuszona do poślubienia człowieka, którego nie znała, stając się jego niewolnicą seksualną. W ciągu kilku minut po owym ślubie została wepchnięta na górę, do sypialni i zgwałcona przez jej nowego męża, mężczyznę, którego zobaczyła po raz pierwszy w życiu zaledwie pół godziny wcześniej.

Historię dziewczyny opisała Baronowa Caroline Cox, dziedziczka House of Lords, która podjęła się jej sprawy, wskazując ją jako najpoważniejszy przykład przemocy seksualnej, jaki zaistniał w Wielkiej Brytanii.
Dramat Sary trwał tak długo, ponieważ rozpaczliwe prośby jej rodziny o pomoc były ignorowane przez policję, która nawet odmówiła umieszczenia jej na liście zaginionych. Jej rodzina została w związku z tym zmuszona do wszczęcia poszukiwań na własną rękę.

Młoda kobieta został porwana pięć lat przed ujawnieniem skandalu seksualnego związanego z wykorzystywaniem młodych białych dziewcząt przez gangi uliczne w 2010 roku.

Gang, który porwał kobietę ukrywał ją w różnych domach, odciął kontakt ze światem zabierająć telefon komórkowy i zabraniając dostępu do internetu. Sarah była bita, gwałcona i zmuszana do codziennego zażwania silnych środków uspakajających. Na kobiecie przeprowadzono osiem aborcji, z których pięć było nadzorowanych przez tego samego lekarza w szpitalu NHS, a kolejne w innych w nielegalnych klinikach.
Sarah była zmuszona uczyć się Koranu, chodzić w tradycyjnym muzułmańskim stroju, oraz prać, sprzątać i gotowć.
Dopiero w wieku 26 lat porwanej dzieczynie udało się uwolnić z sideł gangu.

źródło: magnapolonia.org

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny