[WIDEO] Były uchodźca, aktualnie polityk partii Szwedzkich Demokratów o polskim sprzeciwie wobec nielegalnej imigracji „Decyzja, co Polska chce robić, należy do Polaków. To jest zasada, która została zapomniana”

1513
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)
Wsparcie / darowizny

Szwedzki polityk Nima Gholam Ali Pour, który przybył do tego kraju w roku 1987 z Iranu, jest jednym z głównych krytyków polityki otwartych granic. Warto podkreślić, że Nima przeszedł transformację swoich poglądów i aktualnie jest członkiem partii Szwedzkich Demokratów, która uważana jest za partię rasistowską oraz skrajnie prawicową.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

W wywiadzie udzielonym Stefanowi Tompsonowi stwierdził, że co prawda sam niegdyś był uchodźcą, to jednak obecnie jest przeciwnikiem polityki otwartych drzwi w Szwecji. Swoją opinię popiera coraz bardziej postępującą poprawnością polityczną, która uniemożliwia podjęcie debaty na temat braku asymilacji, przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów, ale także o powstawaniu w Szwecji coraz większej liczby tzw. stref no-go, do których boją się wjeżdżać policjanci oraz inne służby, ponieważ są tam atakowani.

Nima w udzielonym wywiadzie wypowiedział, się także o Polsce w kontekście braku zgodny na przyjmowanie islamskich imigrantów uznając, iż: „Decyzja, co Polska chce robić, należy do Polaków. To jest zasada, która została zapomniana”

Cały wywiad:

Źródło: YouTube, niezlomni.com
AC

Playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami: