[WIDEO] Były uchodźca, aktualnie polityk partii Szwedzkich Demokratów o polskim sprzeciwie wobec nielegalnej imigracji „Decyzja, co Polska chce robić, należy do Polaków. To jest zasada, która została zapomniana”

1438
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Szwedzki polityk Nima Gholam Ali Pour, który przybył do tego kraju w roku 1987 z Iranu, jest jednym z głównych krytyków polityki otwartych granic. Warto podkreślić, że Nima przeszedł transformację swoich poglądów i aktualnie jest członkiem partii Szwedzkich Demokratów, która uważana jest za partię rasistowską oraz skrajnie prawicową.

W wywiadzie udzielonym Stefanowi Tompsonowi stwierdził, że co prawda sam niegdyś był uchodźcą, to jednak obecnie jest przeciwnikiem polityki otwartych drzwi w Szwecji. Swoją opinię popiera coraz bardziej postępującą poprawnością polityczną, która uniemożliwia podjęcie debaty na temat braku asymilacji, przestępstw dokonywanych przez islamskich imigrantów, ale także o powstawaniu w Szwecji coraz większej liczby tzw. stref no-go, do których boją się wjeżdżać policjanci oraz inne służby, ponieważ są tam atakowani.

Nima w udzielonym wywiadzie wypowiedział, się także o Polsce w kontekście braku zgodny na przyjmowanie islamskich imigrantów uznając, iż: „Decyzja, co Polska chce robić, należy do Polaków. To jest zasada, która została zapomniana”

Cały wywiad:

Źródło: YouTube, niezlomni.com
AC

Obserwuj sioe.pl na Twitterze