Dominik Tarczyński o noszeniu burek w Europie: „Powinny być zakazane w taki sam sposób, w jaki chrześcijański krzyż jest zabroniony w Arabii Saudyjskiej”

1942
Fot. Youtube.com/Telewizja Republika

W rozmowie z portalem Breitbart.com polski polityk, Dominik Tarczyński stwierdził, że noszone przez muzułmanki nakrycia twarzy „powinny być zakazane w taki sam sposób, w jaki chrześcijański krzyż jest zabroniony w Arabii Saudyjskiej.”

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Poseł PiS zaznaczył, że zwykli ludzie nie mogą nosić na co dzień nakrycia twarzy takiego jak kominiarki, kaski, czy maski, które są zabronione w wielu miejscach publicznych w Wielkiej Brytanii. Według Tarczyńskiego całkowity zakaz zakrywania twarzy pozwoli na wyeliminowanie potencjalnych ataków, których sprawcami mogą być islamscy ekstremiści.

W trakcie rozmowy polityk wspomniał o inicjatywie Arabii Saudyjskiej, która chce wybudować w Warszawie swój meczet. Jak twierdzi Tarczyński: „Zgodzimy się na to, gdy władze Arabii Saudyjskiej zgodzą się na wybudowanie u siebie przez Polskę katedry.”

Polityk uważa, że zakaz noszenia burek w Europie to dobry sposób na uświadomienie islamskich radykałów, że nie mogą domagać się w Europie większych praw, niż posiadają Europejczycy przebywający w Arabii Saudyjskiej.

Źródło: dorzeczy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny