Donald Trump: „Umożliwienie imigracji w Europie to wstyd”

5252
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Donald Trump podczas pobytu w Brukseli powiedział brytyjskiej gazecie „The Sun”: „Umożliwienie imigracji w Europie to wstyd. Myślę, że zmieniło to tkankę Europy, i o ile nie zareagujecie bardzo szybko, nigdy nie będzie już tak jak było i nie mam na myśli niczego pozytywnego.”

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Prezydent Trump zapewnił, że fala imigrantow zalewających Europę trwałe ją zmieni i ten fakt boli go jako syna dwóch krajów UE: „Mam wielką miłość do krajów w Europie. Nie zapominajcie, zasadniczo jestem produktem krajów Unii Europejskiej, Szkocji i Niemiec. Mój ojciec to Niemcy, moja matka to Szkocja”.

Donald Trump poruszył również kwestię coraz częstszych zamachów terrorystycznych. W szczególności odniósł sie do zamachów mających miejsce w Londynie twierdząc, że londyński burmistrz pochodzący z mniejszości etnicznej „wykonał bardzo kiepską robotę w związku z terroryzmem”.

Prezydent USA nawiązał również do brukselskich stref no-go: „Myślę, że pozwolenie milionom ludzi na przyjazd do Europy jest bardzo, bardzo smutne. Uważam, że tracicie swoją kulturę. Rozejrzyjcie się. Przechodzicie przez obszary, które nie istniały dziesięć lub 15 lat temu.”

Źródło: dzienniknarodowy.pl 

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny