Działaczka na rzecz Praw Człowieka przyznaje: muzułmańscy uchodźcy nie mają zamiaru przyjmować naszych wartości

1100
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Strona voiceofeurope.com, opublikowała u siebie fragment wywiadu z byłą niemiecką pracownicą Urzędu ds. Uchodźców i działaczką na rzecz Praw Człowieka.

  • Rebecca, pracowałaś wiele lat z uchodźcami i imigrantami, co wpłynęło na zmianę twoich poglądów?

Patrząc wstecz, przez lata powtarzających się doświadczeń, musiałam przyznać przed sobą, że jeśli chodzi o uchodźców muzułmańskich, wyrośli oni z zupełnie odmiennymi wartościami, aby je przyjąć zostali poddani praniu mózgu i indoktrynowani przez islam i nie mają zamiaru przyjmować naszych wartości – co gorsza, patrzą na nas, niewierzących z wyższością i arogancją.

  • Pracowałaś również w schroniskach dla uchodźców. Co przykuło twoją uwagę?

Seksualne molestowanie ochotników (wolontariuszy), które zdarza się cały czas, ale nikt z nas nigdy nie zgłosił takiej sprawy policję, ponieważ nikt z nas nie chciał być postrzegany jako przeciwnik uchodźców i przynosić problemów dla centrum.

  • A  jakie wnioski wyłaniają się ze śledzenia postępów w zachowaniu imigrantów wobec kobiet?

Kobieta nie ma ludzkiej wartości w Islamie, jest postrzegana jako obiekt seksualny, a nie jako partner. Jest pracownicą i maszyną do porodu. To jest jej praca jako dobrej muzułmańskiej kobiety.

  • A co z przestępczością?

W Hamburgu i regionie Schleswig-Holstein mamy arabski klan, który otacza okolicę. W Berlinie mamy klan z Libanu, który według ekspertów w ciągu zaledwie 20 lat urósł do 1000 osób. Uchodźcy są rekrutowani przez klany. Już w 2012 r. Linie samochodów przed schroniskami uchodźców przykuwały wzrok, ludzie zastanawiali się, kim byli ci krewni, którzy przyjeżdżają pięknymi samochodami i porozmawiają z niektórymi mężczyznami w schronisku. Wkrótce wolontariusze i pracownicy socjalni zdali sobie sprawę, że nie byli to krewni, ale Libańczycy, którzy rekrutowali młodych uchodźców do brudnej pracy…

Ciąg dalszy wywiadu można znaleźć tutaj.

Źródło: Voiceofeurope.com

 

Obserwuj sioe.pl na Twitterze