Wsparcie / darowizny

Jacek Międlar, w oparciu o rozmowy z byłą muzułmanką z Bliskiego Wschodu, tłumaczy czym kieruje się statystyczny muzułmanin przybywając na Stary Kontynent.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

– Taki zwykły Osama od dzieciństwa słyszy, że Europa to jest raj, a w tym raju są spersonalizowane raje, czyli europejki – mówi Międlar i tłumaczy, że obowiązkiem młodego muzułmanina jest zbliżenie się do raju, którym jest biała kobieta.

Zaznacza, że nauczanie islamskich imamów nie jest jedyna przyczyna islamizacji Europy. Jest nią także wojna imperialistów, którzy walczą o wpływy na Bliskim Wschodzie, niczym o tunikę, o którą losy rzucali żołnierze pod chrystusowym krzyżem.

Jeżeli na Bliskim Wschodzie wprowadzany jest chaos i strach oraz zaprowadza się wojny domowe (…) to w ten sposób zniechęca się obywateli, by żyli w tamtejszych krajach. (…) I na tej zasadzie wynoszą się ze swoich krajów i realizują to czego uczą się od dzieciaka: W raju gwałcą raj – tłumaczy.

Jacek Międlar tłumaczy także, dlaczego Tommy Robinson, podobnie jak Jayda Fransen i Paul Golding z Britain First, został skazany na karę pozbawienia wolności. Tłumaczy także, dlaczego nie wstawia się za nim publicznie.

Golding i Robinson opowiadali się publicznie po stronie rzekomego państwa Izrael, a więc po stronie holokaustu zaprowadzanego na terenie okupowanej Palestyny. Nie jestem gotowy, by poprzeć te osoby publicznie, ponieważ ci ludzie popierają ludobójstwo. Każdy kto opowiada się za ludobójstwem nie będzie moim przyjacielem. Jestem Polakiem, chrześcijaninem i zwolennikiem personalizmu – mówi Jacek Międlar i tłumaczy, że mimo to cała trójka to ofiary infernalnej polityki na wyspach brytyjskich.

Zapytany o roszady we włoskim rządzie, Międlar przywołuje rząd Prawa i Sprawiedliwości, w którym także pokładano duże nadzieje, tymczasem dzisiaj bocznymi drzwiami do Polski wprowadza się islamistów z Uzbekistanu.

Po owocach ich poznacie – tłumaczy i zaznacza, że przyszłość Europy nie rysuje się optymistycznie.

Końcówka wywiadu jest bardzo mocna. Zobaczcie Państwo sami!

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas ostatnio wywiadami.