Historia miłości nieletniej Niemki i dorosłego Syryjczyka, promowana w niemieckiej telewizji dla dzieci [WIDEO]

737

KiKa, jest to niemiecki kanał telewizyjny, skierowany do dzieci i młodzieży. Powstał dzięki współpracy stacji ARD i ZDF. Jak przystało na telewizję dla najmłodszych KiKa nadaje głównie bajki oraz seriale animowane, a także programy własnej produkcji. Niedawno widzowie mieli okazję zobaczyć na antenie telewizji historię miłości nieletniej Niemki i dorosłego Syryjczyka.

„Film jest nieodpowiedzialną manipulacją i indoktrynacją nieletnich!” – ocenił poseł Alternatywy dla Niemiec, Dirk Spaniel.

W produkcji widzimy historię związku młodziutkiej Niemki i rzekomo 19-letniego Syryjczyka. Co do wieku „chłopca” wśród internautów zawrzało,ponieważ wygląda on na zdecydowanie starszego, niż podają producenci dokumentu. W wyemitowanym materiale Syryjczyk opowiada m.in., że jest zazdrosny o swoją dziewczynę, nie może ona spotykać się z innymi kolegami, a także nie powinna nosić spódniczek krótszych niż do kolan.

„To, że niemiecki kanał dziecięcy propaguje całkowicie bezkrytycznie fałszywą tolerancję przed wszechstronnymi, wcześniej oświeconymi perspektywami, jest przerażające ”

Źródło: dzienniknarodowy.plepochtimes.de, youtube.com

Obserwuj sioe.pl na Twitterze