Imam meczetu we Francji: „Nie-muzułmanki noszą w sobie nasienie przeciętnie 2-3 mężczyzn, podczas gdy muzułmanki co najwyżej jednego”

2118
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl. „Do inauguracji Wielkiego Meczetu w Tuluzie (2800 miejsc) zarządzanego przez imama Mohammeda Tataï (obecnie ściganego przez wymiar sprawiedliwości) meczet As-Salam w dzielnicy Reynerii był największym meczetem w Tuluzie (pojemność 2000 wiernych)”

Imam dr Meer Javeedulla opiekun meczetu w Tuluzie, mimo „konkurencji”, która pojawiła się niedawno wciąż pragnie przewodzić tłumowi wiernych, W związku z tym publikuje na facebookowym profilu meczetu porady z pogranicza biologii i seksuologii:

„Rozwiedziona kobieta musi czekać co najmniej 3 miesiące a kobieta, której mąż zmarł, musi czekać przynajmniej 4 miesięcy i 10 dni, zanim znowu się pobierze – radzi imam, tłumacząc to tym iż w ciele kobiety pozostają resztki nasienia mężczyzny które dopiero z czasem rozkładają się całkowicie”

Mężczyzna nie wyjaśnia jednak sąd taka rozbieżność czasowa. Zapewne opiera się ona na pojęciu iddah – wyprowadzanego z Koranu okresu, podczas którego muzułmanka nie może po rozwodzie poślubić drugiego mężczyzny.

Kontrowersje wywołało w pełni autorskie stwierdzenie imama dotyczące nieczystości nie-muzułmanek. Imam twierdzi bowiem, że nie-muzułmanki noszą w sobie nasienie przeciętnie 2-3 mężczyzn, podczas gdy muzułmanki co najwyżej jednego, co prowadzi go do wniosku iż „kobiety muzułmańskie są najbardziej czyste na świecie.”

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny