Łódź: Znaleziono zwłoki poszukiwanej od kilku dni Pauliny Dynkowskiej. Policja aresztowała dwóch obywateli Gruzji i Białorusinkę

1645
Fot. Dzienniknarodowy.pl

Jak poinformowała w sobotę łódzka policja: „Wczoraj ok. godziny 14:40 policjanci zostali powiadomieni o leżącym w rejonie ulicy Kosynierów Gdyńskich pakunku. Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze, którzy wstępnie stwierdzili że są to zapakowane zwłoki ludzkie. Teren został odgrodzony a na miejscu zaczęli pracować policyjni dochodzeniowy i technicy kryminalistyki. Decyzją prokuratora pakunek w całości zabezpieczono i przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej”

Na stronie Komendy Wojewódzkiej czytamy również: ‚Wstępne oględziny z dużym prawdopodobieństwem potwierdziły, że były to zwłoki poszukiwanej od soboty 28-latki. Ostateczny wynik będziemy znali po przeprowadzeniu badań DNA. Policjanci byli w stałym kontakcie z rodziną kobiety. W sprawie zatrzymano już trzy osoby. 44-letnią kobietę i 2 mężczyzn w wieku 41 i 38 lat. Pierwsze dwie osoby zostały już objęte zarzutami i w stosunku do nich wystąpiono z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Kolejna osoba – 38-latek, jutro usłyszy prokuratorskie zarzut”

W sobotę po południu lokalny „Dziennik Łódzki” poinformował, że odnalezione ciało to zwłoki Pauliny Dynkowskiej. W piątek policjanci przeszukiwali hostel przy ul. Żeromskiego 73, gdzie zakwaterowani są imigranci zarobkowi z Gruzji. Aresztowane osoby to: dwóch obywateli Gruzji i Białorusinka. Jak donosi gazeta, „są to osoby, które wiedziały o morderstwie a nie poinformowały policji”.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny