Lyon: Ojciec napadniętego chłopca odnalazł sprawców i postanowił odwieźć ich na komisariat. Trafił do aresztu pod zarzutem porwania

11067
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Adam Gwiazda poinformował na swoim Twitterze o absurdalnej sytuacji mającej miejsce w Lyonie. Ojciec napadniętego na ulicy i okradzionego m.in. z ubrań 17-latka postanowił sam odnaleźć sprawców i zawieźć ich na policję. Kilka dni po napadzie ojcu wraz z kolegami udało się namierzyć i „schwytać” sprawców, jednak kiedy odwieźli ich na komisariat zostali zatrzymani pod zarzutem porwania. 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Jak podają francuskie media, 17- i 18-latek zaatakowali ofiarę w centrum Lyonu, zmuszając chłopaka, aby całkowicie się rozebrał i oddał im wszystkie rzeczy, które ma przy sobie. Po powrocie do domu poszkodowany opowiedział wszystko swojemu ojcu, który zgłosił sprawę na policję. Z racji iż funkcjonariuszom policji nie udało się schwytać napastników, ojciec postanowił wziąć sprawę w swoje ręce. Razem z kolegami udało im się odszukać młodocianych złodziejaszków i odwieźć ich osobiście na komisariat. Na miejscu mężczyźni zostali jednak oskarżeni o przemoc i porwanie, po czym trafili do aresztu. 17- i 18-latek, którzy dopuścili się kradzieży zostali zwolnieni do domu.

Źródło: medianarodowe.com, twitter.com/delestoile

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny