Marine Le Pen poinformowała na Twitterze, że sąd w Nanterre nakazał jej stawić się na badania psychiatryczne. Powodem jest informowanie społeczeństwa o zbrodniach ISIS

2764
Fot. Flickr.com/thierryleclercq (Public Domain)

Marine Le Pen poinformowała na Twitterze, że sąd w Nanterre nakazał jej stawić się na badania psychiatryczne. Powodem jest informowanie społeczeństwa o zbrodniach popełnionych przez ISIS i opublikowanie zdjęć ofiar terrorystów w sieci.

Jak pisze liderka RN: „Myślałam, że przeżyłam już wszystko: no cóż, nie! Za potępienie horroru ISIS poprzez posty, „wymiar sprawiedliwości” skierował mnie na badania psychiatryczne. Jak daleko się posuną? To naprawdę niesamowite, ten reżim naprawdę zaczyna mnie martwić.”

Skierowanie, które otrzymała Le Pen nakazuje przeprowadzenie testów „tak szybko, jak to możliwe” w celu ustalenia, czy „jest w stanie zrozumieć uwagi i odpowiedzieć na pytania”.

Marine Le Pen podczas rozmowy w BFM TV powiedziała: „Oczywiście nie pójdę na to badanie i poczekam, aby zobaczyć, jak zamierzają mnie do tego zmusić.”

„Zostałam oskarżona o potępienie zbrodni ISIS, w innych krajach daliby mi za to medal.” – dodaje w rozmowie z AFP.

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl, twitter.com/MLP_officiel

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny