Mordowani i prześladowani biali ludzie proszą Donalda Trumpa o pomoc

1770
Fot. Twitter.com
Wsparcie / darowizny

Biali mieszkańcy Republiki Południowej Afryki, wystosowali do Donalda Trumpa petycję z prośbą o pomoc. Ma ona związek z ustawą przyjętą przez tamtejszy rząd, nadającą mieszkańcom Afryki prawo na odebranie ziem białym farmerom. 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Partia EFF, od dawna walczyła o odebranie ziem białym rolnikom i jej redystrybucję wśród osób o ciemnym kolorze skóry. Autorzy petycji proszą prezydenta Stanów Zjednoczonych o przyjmowanie białych ludzi jako uchodźców do USA. Ich zdaniem jest to dużo lepszy pomysł niż przyjmowanie imigrantów o ciemnym kolorze skóry, wśród których ciężko jest wykluczyć związki z islamskim terrorem. W przypadku białych z RPA, nigdy nie było z takimi zajściami problemu. Następnym argumentem, jest ich lepsze wykształcenie, co rzeczywiście może pozwolić łatwiej zaaklimatyzować się w nowym społeczeństwie i sprawić, że przyjęcie białych imigrantów do USA, będzie znacznie bardziej opłacalne pod względem ekonomicznym.

Jednak kluczową sprawą, przez którą petycja powstała, jest strach białych ludzi przed śmiercią i czystką etniczną, która ma miejsce w Afryce. Autorzy petycji podają, że od dojścia do władzy partii Mandeli zabito 70 tysięcy białych.

Źródło: stefczyk.info, twitter.com/onlinemagazin