Muzułmanin po ataku na niemieckich turystów odpoczywających na Majorce: „Fuck! Ilu zabiłem?”

9562
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

W poniedziałek na ulicy w Playa de Palma na obrzeżach Palma de Mallorca – stolicy i największego miasto Balearów oraz wyspy Majorka, dwaj niemieccy turyści w wieku 27 i 46 lat, zostali ugodzeni nożem przez imigranta. Napastnik to Libijczyk (bądź Marokańczyk), który wdał się z mężczyznami w kłótnię i ostatecznie postanowił rozwiązać konflikt siłą.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Jeden z Niemców jest w ciężkim stanie – otrzymał cios w klatkę piersiową, drugi został raniony w plecy. Zamachowiec został błyskawicznie otoczony przez funkcjonariuszy policji. Krzyczał do nich pa arabsku, co za tym idzie policjanci nie zrozumieli skierowanych ku nim gróźb. Imigrant został wezwany do poddania się, niestety nie zareagował. Dopiero oddane przez funkcjonariuszy dwa strzały, w powietrze i nogę napastnika sprawiły, że upadł i został obezwładniony.

„Cronica Balear” donosi, że pierwszym pytaniem, które zamachowiec zadał funkcjonariuszom było: „Ilu zabiłem?”, kiedy usłyszał, że nikogo odparł: „Fuck!”, po czym dodał, że policja „miała szczęście, że użył noża. Gdybym miał kałasznikowa, liczba zgonów byłaby większa niż w Paryżu i Barcelonie.”

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny