Niemcy: 19-letnia Polka brutalnie zamordowana przez swojego chłopaka – Turka recydywistę

10249
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Wczoraj wieczorem w Neustadt an der Weinstrasse w niemieckim landzie Nadrenia-Palatynat w południowo-zachodniej części Niemiec, doszło do okrutnej zbrodni. Jak informuje „Die Welt”, 22-letni Turek zadźgał nożem swoją byłą dziewczynę, 19-letnią Polkę. 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Turek rzucił się z nożem na młodą dziewczynę na ulicy. Z pomocą ruszył Polce przechodzień, jednak i on odniósł w starciu z 22-latkiem poważne obrażenia. Były chłopak ofiary był znany policji, nie był to bowiem pierwszy raz, kiedy użył wobec dziewczyny przemocy. W kwietniu tego roku został skazany za jej pobicie na rok i dziewięć miesięcy więzienia. Kara została jednak zawieszona.

Jak informuje „Die Welt”, około godziny 23:00 sąsiedzi usłyszeli kłótnie na ulicy. Później na miejsce tragedii przybyła policja i służby medyczne, które stwierdziły zgon dziewczyny. Niedługo później zabójca dziewczyny został schwytany przez policję.

Prawdopodobnie zabójstwo było zemstą na dziewczynie, która z nowym partnerem i dzieckiem dopiero co zamieszkała w tej okolicy.

Źródło: dzienniknarodowy.pl 

na

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny