Niemcy: Młodzi Arabowie zaatakowali żydowskich nastolatków za słuchanie muzyki w j. hebrajskim. „Berlin to nasze miasto”

2100
Fot: Twitter.com/delestoile
Wsparcie / darowizny

Jak informuje „Bild”, grupa młodych, agresywnych mężczyzn pochodzenia arabskiego zaatakowała na stacji Zoo w Berlinie żydowskich nastolatków. Podczas ataku agresorzy grozili ofiarom śmierciom, krzycząc, że teraz Berlin jest ich miastem.

Z informacji podanych przez media wynika, że jednemu z członków grupy żydowskich nastolatków włączyła się w telefonie piosenka śpiewana po hebrajsku. Wzbudziło to zainteresowanie młodych Arabów, którzy od razu zapytali ich czy są Żydami. Po usłyszeniu twierdzącej odpowiedzi jeden z napastników zaczął grozić Żydom śmierciom i krzyczeć, żeby wyłączył muzykę, ponieważ Berlin jest teraz muzułmańskim miastem: „Od 70 lat zabijacie dzieci. Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki. Gdybym miał nóż, to bym cię zabił”

Zaatakowany nastolatek odparł, że muzyka jest częścią jego żydowskiej kultury, wywołało to wśród Arabów kolejną falę agresji. Żydowscy nastolatkowie zostali pobici. Sprawcy napaści uciekli z miejsca zdarzenia wraz z pojawieniem się policji. Młodzi Arabowie wciąż przebywają na wolności.

Atak mający miejsce w Berlinie został uznany przez niemieckie media jako brutalny i obrzydliwy, antysemicki incydent.

Źródło: prawdaobiektywna.pl

 

Koszulka Stop islamiskim terrorystom