Pijany muzułmanin odmówił pomocy ratowniczki: „Jak mnie tylko dotkniesz, to i ja Cię dotknę. Allah akbar! Spalę was wszystkich!”

2276
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Z powodu ran odniesionych podczas wypadku samochodowego mającego miejsce we Francji, pijany muzułmanin potrzebował natychmiastowej pomocy lekarskiej. Problemem dla mężczyzny okazał się fakt, ze osobą która miała mu pomoc była kobieta. 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Muzułmanin odmówił udzielenia mu pomocy lekarskiej wykrzykując w kierunku kobiety: „Jeśli mnie dotkniesz, ja dotknę Ciebie. Allah akbar! Spalę was wszystkich!”.

Mężczyznę udało się w końcu opatrzeć, po czym trafił w ręce policji i przeprosił za swoje zachowanie tłumacząc je uzależnieniem od alkoholu: „Zostałem zbadany przez psychologa i mam terapię do podjęcia. Nie pamiętam już faktów, ale to nie byłem ja, to był demon alkohol. Kiedy piję, nie jestem już sobą.”

Oskarżyciel nie pozwolił jednak na złagodzenie kary ze względu na argumenty muzułmanina, zanegował także wymiar kary, którego chciał dla siebie mężczyzna (1000 euro grzywny). Sprawa jest w toku, ponieważ sąd nie zna wszystkich okoliczności agresji muzułmanina.

Źródło: medianarodowe.com

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny