Salvini: ONZ, która po raz kolejny okazała się organizacją stronniczą, bezsensowną i niedoinformowaną, nie będzie nam prawić uwag nt. „rasizmu”

3923
Fot. Lamartesana.it

Michelle Bachelet, która od września została nowym komisarzem ds. praw człowieka ONZ zapowiada: „Zamierzamy wkrótce wysłać nasz personel do Włoch, aby ocenić doniesienia o gwałtownym wzroście liczby aktów przemocy i rasizmu przeciwko imigrantom, ludziom pochodzenia afrykańskiego i Romom.” Pani komisarz poinformowała, że zespół ONZ zostanie wysłany z podobnych powodów również do Austrii. Michelle Bachelet to była prezydent Chile (2006–2010 i 2014-2018).

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Minister Spraw Wewnętrznych Matteo Salvini odpowiedział na informację o wizycie urzędników ONZ we Włoszech w następujący sposób: „W ciągu ostatnich kilku lat Włochy przyjęły 700 tys. imigrantów, z których wielu było nielegalnych i nigdy nie doszło do współpracy w tej materii ze strony innych krajów europejskich. Nie przyjmiemy więc lekcji od nikogo, a już najmniej od ONZ, która po raz kolejny okazała się organizacją stronniczą, bezsensowną i niedoinformowaną. Policja zaprzecza doniesieniom, że dochodzi do przypadków rasizmu.”

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny