Viktor Orban: „Jeśli migracja stanie się prawem człowieka, będzie to pewna recepta na niszczenie ziemi, prowadząca do prymitywnej ludzkości”

1158
fot. KPRM / flickr.com (Public Domain)
Wsparcie / darowizny

Premier Węgier, Viktor Orban, zareagował na plany migracyjne ONZ i próby George’a Sorosa, by wpłynąć na wybory w kraju w wywiadzie dla radia Kossuth. Plany ONZ  dotyczące otwarcia granic i zorganizowania migracji oraz prawa człowieka, są bowiem całkowicie przeciwstawne postawie Węgier.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Jak twierdzi Orban:”Jeśli migracja stanie się prawem człowieka, będzie to pewna recepta na niszczenie ziemi, prowadząca do prymitywnej ludzkości. Jeśli suwerenność zostanie odebrana, wtedy starożytne prawa kulturowe, możliwości i standardy życia osiągnięte dzięki ciężkiej pracy będą być zagrożone. ”

Premier Węgier wspomniał także o George’u Sorosie i jego mieszaniu się w wybory krajowe: „Musimy stawić czoła faktowi, że niektórzy ludzie postanowili przekształcić Węgry w kraj imigrantów i zostali wybrani jako kandydaci, popierani przez wielkie pieniądze – międzynarodowe pieniądze George’a Sorosa, jego organizacji obywatelskich i dużej części zagranicznych mediów działających na Węgrzech. ”

Węgierskie wybory odbędą się 8 kwietnia, a partia Orbana Fidesz przewodzi wyborom z udziałem 53 procent. „Jeśli chcemy chronić Węgry i nie stać się krajem imigranckim, musimy połączyć siły i wspólnie walczyć”, powiedział Orban.

Źródło: voiceofeurope.com