Warszawa: Grupa agresywnych Hindusów do Polaka „Biedny, biały polaczku”

17845
fot. pixabay.com (CC0 Creative Commons)

Konrad Smuniewski, redaktor Mediów Narodowych, nagłośnił na za pośrednictwem mediów społecznościowych jeden z przypadków werbalnego ataku grupy obcokrajowców na Polaka. Jak relacjonuje mężczyzna, upomniał znajdujących się w Złotych Tarasach Hindusów, że zachowują się zbyt głośno w miejscu publicznym. Mężczyźni zareagowali natychmiast.

„Zwróciłem uwagę Hindusom w Złotych Tarasach, żeby nie krzyczeli, bo spokojnie myśleć się nie da. W odpowiedzi usłyszałem, że jestem białym biedakiem, że mam się zająć sobą i nie zwracać uwagi lepszym od siebie. Najbardziej wygadany mówił, że jest Polakiem i że mam tanie buty…”

„Zostałem zwyzywany. Ich zachowanie idealnie obrazuje wyższość klasy średniej, która kieruje się jedynie pieniędzmi w życiu. Nie zapomnieli wspomnieć, że miał ubrania Luis Viton (?) – nie noszę takich, to nie wiem 😂 Jestem biednym białym Polaczkiem, w swoim własnym państwie…”

„A Polacy siedzący obok byli po ich stronie, ponieważ niepotrzebnie w ogóle zwracałem uwagę. Za to policja przybyła potem i pytała o zajście to się zgodzili, że trzeba zwracać uwagę obcym, żeby się nie panoszyli i żeby nie było jak na Zachodzie, gdzie Europejczycy czuja się obco”

Źródło: medianarodowe.com, twitter.com/SmunioPst

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny