[WIDEO 18+] Afrykański imigrant użył wnętrzności zabitego wcześniej kota na potrzeby ceremonii voodoo

1794
Fot. TinyPic.com

Jak podaje lokalna strona internetowa ChiosPress, na greckiej wyspie Chios na Morzu Egejskim, parę dni temu afrykański imigrant z Togo został aresztowany za uśmiercanie i upieczenie kota. Jego działania zostały nagrane przez innych imigrantów.

Na nagraniu możemy zobaczyć jak mężczyzna wyciąga z zabitego i upieczonego kota wnętrzności niezbędne mu do ceremonii religijnej. The World Factbook podaje, że większa część ludności Togo – kraju w Afryce Zachodniej wyznaje tradycyjne wyznania plemienne. To stąd wywodzi się kult voodoo.

Imigrant został zatrzymany przez policję. Podczas aresztowania członkowie organizacji pozarządowych próbowali bronic mężczyzny i nie dopuścić do jego zatrzymania. Sam Togijczyk stwierdził, że znalazł kota już martwego, a poza tym cierpi na poważne problemy psychologiczne. W rezultacie już klika godzin później został zwolniony.

Jak podaje ChiosPress, imigrant wcześniej dokonał podobnej ceremonii z psem, co oznaczałoby iż „znalazł” dwa martwe zwierzęta w ciągu kilku godzin.

Mimo tłumaczeń mężczyzny policja planuje powiadomić prokuraturę o przypadku znęcania się nad zwierzętami.

Nagranie możecie zobaczyć TUTAJ

Źródło: dzienniknarodowy.pl

 

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny