[WIDEO] Afrykański imigrant meszkający od 2 dekad we Włoszech: „Globalna oligarchia chce u was wojny. Jedynym sposobem uniknięcia tego jest przede wszystkim zamknięcie granic”

1295

Afrykański imigrant i lider stowarzyszenia Movimento Panafricanista, Mohamed Konare, mieszkający we Włoszech od ponad dwóch dekad radzi Włochom, aby jeszcze szczelniej zamknęli swoje granice.
Jak twierdzi Korane: „Odkąd zamordowano Kaddafiego w Libii, stała się ona krajem niczyim. Jest tam marionetkowy rząd a różne plemiona odzyskały kontrolę nad każdym obszarów. Stała się przepaścią, przez którą przechodzą migranci ale także jest to część planu. Część planu, ponieważ globalna oligarchia chce opróżnić Afrykę z zasobów ludzkich, sprowadzić tu młodych ludzi, znając trudności gospodarcze, z którymi Europa ma do czynienia teraz. Prowadzą ich do Europy, wiedząc, że nie będą mieli przyszłości.”

„Dlatego ci młodzi ludzie zostaną wyrzuceni na ulicę bez żadnej pomocy, bez żadnych środków. Co się stanie? Wojna między biednymi, czyli Włochami, którzy znajdują się w trudnej sytuacji i skonfrontują się z tysiącami, setkami tysięcy głodnych Afrykanów” – dodaje.

Zdaniem Mohameda Korane istnieje tylko jeden sposób aby zapobiec tej sytuacji, jest nim szczelne zamknięcie granic: „Naszym celem jest uniknięcie wojny pomiędzy Włochami i Afrykanami. Jedynym sposobem uniknięcia tego jest przede wszystkim zamknięcie granic.”

Źródło: Youtube.com, dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny