[WIDEO] Belgijski poseł skomentował zamieszki we Francji: „Przewiduję rychłą wojnę rasową w Europie”

8581
Fot. Youtube.com

Filip Dewinter, polityk nacjonalistycznego Vlaams Belang (Interesu Flamandzkiego) i poseł do belgijskiej, federalnej Izby Reprezentantów, zamieścił na swoim Facebooku nagranie z zamieszek mających miejsce we Francji z opisem: „Lincz, przemoc i wandalizm: etniczna miejska guerrila jest są tylko zwiastunami wojny rasowej toczonej w Europie”.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Mężczyzna został poproszony przez portal Sceptr o dalszy komentarz do sytuacji mającej miejsce do finale mistrzostw świata w piłce nożnej we Francji. Dewinter skomentował zamieszki następującymi słowami: „Myślę, że napięcia stale rosną. Miejska partyzantka, której obecnie doświadczamy – czy to po zwycięstwie w Pucharze Świata, czy po incydentach z policją – jasno pokazuje, że każdy powód jest dobry do zamieszek”

Polityk dodał również: „Widzimy to we Francji, ale także gdzie indziej. Widzimy rodzaj etnicznych dolin społeczeństwa, które zasługują na szubienicę a dla których nie liczy się nic oprócz zamieszek, przemocy i wandalizmu. Doszliśmy do stanu przedrewolucyjnego, w którym ludzie organizują się poprzez tworzenie gangów i izolację, napędzane przez radykalny islam. Policja jest celem jako symbol władzy państwa. Firmy, które są plądrowane i dewastowane, są symbolami porządku i białych. Ta przemoc etniczna […] może – i będzie – prowadzić do prawdziwej wojny domowej, jeśli rząd nie ma kontroli, a biali ludzie stawią opór.”

Podczas swojej wypowiedzi, Filip Dewinter poruszył również temat zbliżającej się jego zdaniem wojny domowej.

„Myślę, że jest bliżej, niż podejrzewamy. Może bardzo szybko się zdegenerować. Wielkie miasta będą polem bitwy. [Ponieważ] jak długo rdzenna biała populacja będzie to znosić? Ludzie będą się opierać […] całe dzielnice znalazły się poza kontrolą rządu i policji. Struktury islamu przejęły kontrolę. Nadejdzie czas, kiedy przemoc na tle etnicznym stanie się większa i bardziej zorganizowana, a potem nie będzie trzeba wiele, zanim wszystko wybuchnie.”

Źródło: dzieniknarodowy.pl, twitter.com/FDW_VB

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny