[WIDEO] Była poseł antyimigranckiej i antyislamskiej Partii Wolności (PVV), ogłosiła, że została porwana i zgwałcona przez muzułmański gang, a następnie popełniła samobójstwo

12127

Geerta Wildersa, była poseł do Tweede Kamer i była radna antyimigranckiej i antyislamskiej Partii Wolności (PVV), opublikowała w sieci nagranie, w którym poinformowała, że rok temu została uprowadzona i zgwałcona przez muzułmanów.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Kilka godzin po zamieszczeniu nagrania w sieci kobieta popełniła samobójstwo, które zostało potwierdzone przez lokalną przywódczynię PVV, Karen Gerbrands, która stwierdziła, że ​​Dille „nie mogła dłużej znieść tego, co się z nią stało i reakcji jakie miała na to.”

W nagraniu Geerta Wildersa twierdziła, że porwanie i gwałt zostało zaaranżowane przez byłego polityka PVV Arnouda van Doorna, który „nienawidził jej intensywnie”.

Nagranie zamieszczone w sieci ukazuje bladą i wychudzoną Dille rozglądającą się nerwowo. Film został kilkukrotnie usunięty z mediów społecznościowych. Internauci jednak rozpowszechniają go nadal. Na nagraniu Dille mówi, że gang zapowiedział jej, że musi trzymać usta zamknięte i że od tego czasu była grożono jej kilka razy.

Źródło: dzienniknarodowy.pl, youtube.com

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny