[WIDEO] Imigrant zgwałcił 14- latkę i próbował zmusić ją, żeby „podziękowała za seks”. W rapowym klipie szczyci się gwałtem

38315
Fot. Birminghammail.co.uk

Fesal Aidarus, uchodźca, który mając 17 lat zgwałcił w Birmingham 14-letnią dziewczynkę, 28 czerwca tego roku został skazany na 6 lat więzienia. Żeby uniknąć kary i uznać gwałt za dobrowolny stosunek, uchodźca próbował zmusić dziewczynę, aby powiedziała „Dziękuję Ci za seks”.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Fesal Aidarus, wraz z przyjaciele ofiary zaprowadzili dziewczynkę do zaułka, gdzie imigrant zażądał, żeby ta uprawiała z nim seks. Kiedy dziewczyna zaczęła płakać i odmówiła, została chwycona za rękę, popchnięta na maskę samochodu i zgwałcona. Po wszystkim imigrant zapytał ofiary: „Czy nie powiesz dziękuję?”

Podczas zeznań w sądzie imigrant powiedział, że dziewczyna dobrowolnie uprawiała z nim seks: „Nie opierała się, ani nie powiedziała nie”. Obrońca mężczyzny zasugerował, aby przesłuchać poszkodowaną i dopytać o jej wcześniejsze doświadczenia seksualne. Sędzia odparł jednak, że wcześniejsze doświadczenia seksualne dziewczyny nie mają nic wspólnego ze sprawą.

Imigrant opublikował na YT rapowy klip, w którym „szczyci się gwałtem”, wyrażając również słowa pogardy skierowane do wszystkich kobiet: „Zabiję Cię i pozwolę Ci umrzeć na materacu”.

Źródło: birminghammail.co.uknewsbook.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny