[WIDEO] Jak organizacje pozarządowe uczą imigrantów kłamać o rzekomo przeżytej traumie, aby Ci dostali się do Europy

2225

Lauren Southern to znana prawicowa aktywista, która opublikowała w internecie nagranie zrobione z ukrycia pokazujące jak organizacje pozarządowe uczą muzułmańskich imigrantów kłamstwa na temat rzekomej traumy, której doświadczyli, oraz jak udawać chrześcijan w celu uzyskania statusu azylowego w Europie.

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl „Ariel Ricker, dyrektor Advocates Abroad – grupy ekspertów prawnych, którzy pomagają osobom ubiegającym się o azyl, zwierza się że „to wszystko działa” i że ich działania to „teatrzyk. Została ona przyłapana na taśmach otwarcie omawiając, w jaki sposób uczy uchodźców kłamać służbom granicznym. Lauren Southern pokazała w internecie fragment zdobytego materiału, który będzie częścią jej nowego filmu dokumentalnego „Borderless” (Bez granic), nt. europejskiego kryzysu migracyjnego. Na swojej stronie internetowej Advocates Abroad twierdzi, że pomogło już 15 tys. migrantów przekroczyć grecką granicę, a kolejne 2 500 poza Grecją. Organizacja jest olbrzymia, korzysta z wolontariuszy z głównych uniwersytetów.”

Jedną z metod nauczania imigrantów jak wywołać współczucie ze strony mieszkańców prawosławnej Grecji jest udawanie prześladowanych za bycie chrześcijanami. Ricker nawet opisuje im, jak modlić się podczas przesłuchań na granicy.

Źródło: dzienniknarodowy.pl, twitter.com

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny