[WIDEO] Polityk AfD do Angeli Merkel: „Kiedy wyciągnie Pani konsekwencje i weźmie na siebie odpowiedzialność. Kiedy poda się pani do dymisji?

7923
Wsparcie / darowizny

Podczas debaty w Bundestagu na temat kryzysu imigracyjnego i ostatnio ujawnionego skandalu w BAMF (Federalnym Urzędzie ds. Migracji i Uchodźców), ataku na kanclerz dopuścił się poseł Alternatywy dla Niemiec dr Gottfried Curio. Mężczyzna jest członkiem partii od 2014 roku, pełni również stanowisko rzecznika ds. polityki integracji i migracji w klubie poselskim AFD.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Podczas debaty w Bundestagu polityk AfD ostro skrytykował politykę migracyjną Angeli Merkel: ” Pani Merkel, nie można było w zakresie rządów prawa poradzić sobie z powodzią migracyjną, którą rozpętaliście w 2015 r., co zawsze było dla was jasne. Zrzeczenie się kontroli nad milionem nielegalnych imigrantów przyniosło Niemcom jak najpoważniejsze szkody i będzie kosztować setki miliardów w przyszłości. Azyl i oszustwa zasiłkowe, import islamistów i przestępców. Nieskończone ludzkie cierpienie z powodu gwałcicieli i morderców, nożowników i terrorystów. Za to wszystko musicie odpowiedzieć. Kiedy wyciągnie Pani konsekwencje i weźmie na siebie odpowiedzialność. Kiedy poda się pani do dymisji?”

Źródło: dzienniknarodowy.pl, Youtube.com

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas ostatnio wywiadami.