[WIDEO] Polska: Wstrząsająca historia walki rodziców o córkę, która pod wpływem koleżanek i atmosfery w szkole promującej multikulturalizm przeszła na islam

15586
Fot. vod.tvp.pl

„14-letnia dziewczynka mówi rodzicom, że przechodzi na islam, chce wyjść za mąż i rodzić dzieci. Tak zaczyna się rodzinny dramat, który trwa do dziś. Aktywnego wsparcia nastolatce udzielają: znana z krzewienia lewicowych postaw szkoła, imam warszawskiego meczetu, pewna fundacja, a nawet polski sąd. Rodzice są osamotnieni, ale wciąż walczą o swoje dziecko.” Zachęcamy do obejrzenia 14-minutowego materiału, przygotowanego przez emitowany w TVP1 program „Alarm.”

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Jak możemy przeczytać na TVP.info „Pod wpływem koleżanek i atmosfery w szkole 14-letnia Maria przeszła na islam. Poddana indoktrynacji w Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie stała się agresywna i oświadczyła rodzicom, że chce wyjść za mąż i rodzić dzieci. Dziewczyna wspierana przez imama warszawskiego meczetu i szkołę znaną z lewicowych poglądów uciekła z domu. Sąd nie zgodził się wydać dziewczyny rodzicom i umieścił ją w pogotowiu opiekuńczym. Zrozpaczeni rodzice nie ustają w walce o córkę.”

Wstrząsający materiał wideo możecie zobaczyć TUTAJ

Źródło: tvp.info, vod.tvp.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny