[WIDEO] We Włoszech zawrzało. Nielegalni imigranci odurzyli nastolatkę, wielokrotnie gwałcili ją przez 12 godzin i zabili. Matteo Salvini na wieść o śmierci Desiree oświadczył, że wróci tam „ze spychaczem”, by zrównać wszystko z ziemią

12888
Fot. Tvp.info

Policja aresztowała dwóch Senegalczyków i Nigeryjczyka w związku z brutalnym gwałtem i zamordowaniem 16-latki. Według wstępnych ustaleń imigranci z Afryki odurzyli ja narkotykami, wielokrotnie gwałcili i porzucili w pustostanie. Policja wciąż szuka czwartego sprawcy.

Jak podaje tvp.info: „Media podając ustalenia śledztwa informują, że 16-latka o imieniu Desiree z podrzymskiej miejscowości poszła do budynku po narkotyki, od których była uzależniona. Tam, jak stwierdzili lekarze na podstawie badań, nastolatce podano mieszankę ciężkich narkotyków, w tym także heroiny.

Gdy straciła przytomność, została zgwałcona przez grupę mężczyzn. Było ich, jak wynika z zeznań świadka przybyłego tam później, być może nawet 7 lub 8. Po 12-godzinnej przemocy, którą śledczy nazywają „torturami”, Desiree zmarła.”

Reportaż, który przygotowało w tej sprawie TVP.Info możecie zobaczyć TUTAJ

Źródło: tvp.info

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny