[WIDEO] Wojciech Cejrowski: „Odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny Pakistan, Indie”

3877

Wojciech Cejrowski w ostatnim „Radiowym Przeglądzie Prasy” ostro skrytykował polski rząd za sprowadzanie do kraju muzułmańskich imigrantów. Jak mówi Cejrowski: „PiS-iory wkurzają mnie najbardziej tym razem. Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych „biednych uchodźców”, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu.”

„A teraz, odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy. Za pomocą takiej sztuczki z Pakistanu i Indii sprowadzają w tysiącach „pracowników”. I tu ciekawostka! Żadna telewizja: ani PO-TVN, ani PiS-TVP; żadna telewizja nie porusza tego tematu.” – dodaje podróżnik

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny