Więzienie wyrokiem śmierci dla Tommy’ego Robinsona? Mężczyznę przeniesiono do więzienia, w którym większość skazanych to muzułmanie

13436
Fot. Youtube.com

Tommy Robinson został przeniesiony do więzienia, w którym większość osadzonych to muzułmanie. Późnym wieczorem poinformował o tym Raheem Kassam – były redaktor naczelny Breitbart News London i były główny doradca lidera brytyjskiej Partii Niepodległości (UKIP) Nigela Farage’a.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube i kliknij na dzwoneczek, aby być na bieżąco:

Jak podaje portal InfoWars, w nocy dziesiątki muzułmańskich współwięźniów uderzało przedmiotami z cel w ściany krzycząc, że Robinsona czeka śmierć. Osoby popierające działalność mężczyzny obawiają się, że Robinson faktycznie może zostać zamordowany. Półtora roku temu 35-letni Kevin Crehan, skazany za rzucanie bekonem w meczecie, został znaleziony martwy w celi.

Jak poinformował Kassam, decyzja o przeniesieniu Robinsona do tego więzienia zapadła „na samej gorze” Home Office (odpowiednik polskiego MSW), a podjął ją minister Sajida Javida, pierwszy muzułmanin na tym stanowisku, który jest synem pakistańskiego imigranta.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny