Zayn Malik, członek zespołu One Direction porzuca islam. Wielu fanów nawołuje do bojkotu twierdząc, że Malik zdradził swoją wiarę

8285
Fot. Facebook.com/zayn

Zayn Malik, członek zespołu One Direction porzuca islam. Wielu fanów nawołuje go bojkotu twierdząc, że Malik zdradził swoją wiarę. Piosenkarz w wywiadzie dla Vogue przyznał, że nie chce już identyfikować się z wiarą, w której został wychowany.

Jak twierdzi Zayn: „Jest we mnie duchowa wiara w to, że Bóg istnieje. Czy wierzę w piekło? Nie. Chcę tylko zachować to, w co wierzę, dla siebie. Czuję, że to sprawia, że ​​poruszam się w życiu we właściwy sposób. Jeśli zachowam się dobrze, będę dobrze traktowany. To jest to. Nie wierzę, że trzeba jeść wybrane mięso, które było w określony sposób wymodlone. Nie wierzę, że musisz czytać modlitwę w pewnym języku pięć razy dziennie. Nie wierzę w nic z tego. Po prostu wierzę, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem, wszystko ułoży się dobrze.”

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że piosenkarz zdradził swoją wiarę. Niektórzy fani po wyznaniu gwiazdy zaczęli go obrażać i nawoływać do bojkotu.

Źródło: magnapolonia.org

Poniżej playlista z przeprowadzonymi przez nas wywiadami.

Wsparcie / darowizny